Nakliyat Sigortası Nedir?

Nakliyat sigortası nedir? isimli yazımızda; konu hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağız..

Taşınma esnasında mala yada cana gelebilecek tüm risklere karşı, bir sözleşme metni ile imzalanan, sigorta türüne nakliye sigortası denir. Bu tabir tamamen Detay Nakliyat yazarının ifade ettiği şekli iledir. Resmi anlamda farklı bir anlamda ifade edilip edilmediği hakkında bir bilgimiz yok. İnternette ki araştırmalarımız sonucu bu tabiri yaptık.

Detay nakliyat tüm nakliye işlemlerinizi kanunlara uygun şekilde sigortalı yapmaktadır. Eşyalarınızın kırılma, çizilme, yada taşınma esnasında meydana gelebilecek her hangi bir kazada sigortanız tarafımızdan, anlaşmalı sigorta kuruluşumuz tarafından yapılmaktadır. Taşınma sigortanız ile ilgili detaylı bilgiyi iletişim sayfamızdan alınız.

Nakliyat Sigortası Nedir
Nakliyat Sigortası Nedir?

Biz Detay Nakliyat işini tam anlamında en ince detayına kadar, incelikle yapan bir ekibiz. Kendi elemanlarımıza sahibiz ve gündelik çalışmıyoruz. Detay nakliyat ile taşınma yapacakların iki defa sigortalı olduklarını belirtmek isteriz. Birinci olarak bizim size vaattiğimiz güven sigortası, ikincisi ise sigorta aracı kurumuz ile aramızda ki resmi sigorta.

Bu yazıyı yazdığımız tarihte ki Mevlit kandilinizi tebrik eder, taşındığınız yeni yerlerinizde sizlere hiç olmadığınız kadar mutluklar dileriz.

İstanbul evden eve nakliyat firması Detay Nakliyat

Nakliye sigortası nedir?