SARIYER EVE NAKLİYAT 

Sarıyer Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Sarıyer de Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

SARIYER EVDEN EVE NAKLİYAT


Sarıyer Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Sarıyer de Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat

Sarıyer de kararlaştırdığımız gün ve saatte kendi firmamıza ait araçlar ve elemanlarla gelerek eşyalarınızı ambalajlayarak yükleriz ve gideceği adrese güvenli bir şekilde taşırız.

Sarıyer Şehirlerarası Nakliyat

Sarıyer Firmamız tam ev eşyası ve parça yük konusunda şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Sigorta ve asansör hizmetimizle eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

Sarıyer Ofis Taşıma

Ofis Taşımayı ev taşımadan farklı olarak ele alan Detay Nakliyat, bu alanda tamamen donanımlı ve eğitimli bir kadro ile sizlere Tüm Sarıyer de Ofis Taşıma hizmet vermektedir.

Sarıyer Eşya Depolama

Sarıyer de eşyalarınızı ambalajlayarak depolamak üzere taşıyoruz. Rutubet ve diğer zararlara karşı korunan depolarımız da eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

FİYAT TEKLİF FORMU

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Avantajlarımız

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliyat öncesi eşyalarınızın ekspertizi firmamızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Model Araçlar

Yeni Model Araçlar

Büyük ve küçük tip tüm araçlarımızın hepsi yeni model, kapalı çelik kasalı ve iç kısımları ahşap kaplamalıdır.

Sağlam Ambalajlama

Sağlam Ambalajlama

Yeni nesil havalı naylon, kraft kağıt ve kaliteli streç malzemeler ile çağdaş bir şekilde ambalajlama sunulmaktadır.

Deneyimli Personel

Deneyimli Personel

Firmamızda çalışan tüm ekibimiz en az bu sektörde 5 yıl çalışmış ve yüzlerce taşınma deneyimine sahiptir.

Nakliyat Sözleşmesi

Nakliyat Sözleşmesi

Taşınacak eşyaların hepsi Detay Nakliyat güvencesi altında olup karşılıklı güvence olarak sözleşme yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat da eşyalarınız 50.000 TL’ye kadar anlaşmalı sigorta şirketimizin güvencesi altına alınmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Sözleştiğimiz günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve devamlı personelimizle geliyoruz,

  • Eşya türüne uygun, rutubetten, nemden ve darbelerden koruyucu şekil de ambalaj yapıyoruz,

  • Nakliyat veya depolama sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size güvence veriyoruz.

  • Eşyalarınızı depolanmak üzere yada nakliyatı yapılmak üzere gerekirse asansör de kullanarak araçlarımıza yüklüyoruz ve taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Sarıyer Evden Eve Nakliyatta Detay Nakliyat 1 Numara

Sarıyer evden eve nakliyat firmanız detay nakliyat, nakliyat, taşınma ve eşya depolama işlerinizi en ince detayına kadar itina ile hallediyor. Nakliye hizmeti Detay nakliyattan alınır. 20 yılı aşkındır hizmet verdiğimiz nakliye sektöründe sizlerin haklı güvenini kazanmaktan çok mutluyuz.20 yılı aşkındır edindiğimiz müşteri memnuniyeti bizim en büyük kazancımız. Sizler ile çalıştık, sizin güveniniz sayesinde büyüdük. Teşekkürler Sarıyer halkı, teşekkürler İstanbul ve teşekkürler Türkiye.

Ev eşyalarınızı itina ile tüm detaına kadar en büyük hassasiyet ile ambalaşlayan Detay nakliyat en uygun fiyat garantisini sizlere sunmakta. Aynı zamanda bir eşya depolama şirketi olan Detay Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Nakliyat ve eşya depolama işlemlerinizde muntazam bir şekilde yegane yardımcınız. Sarıyer eşya depolama fiyatları hakkında bizden fiyat ve teklif almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize hemen ulaşın.Detay Nakliyat güveninizin eseri sizin ile gelişiyor.

Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat Sarıyer Evden Eve Nakliyat