BEŞİKTAŞ EVDEN EVE NAKLİYAT


Beşiktaş Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Beşiktaş da Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş da kararlaştırdığımız gün ve saatte kendi firmamıza ait araçlar ve elemanlarla gelerek eşyalarınızı ambalajlayarak yükleriz ve gideceği adrese güvenli bir şekilde taşırız.

Beşiktaş Şehirlerarası Nakliyat

Beşiktaş Firmamız tam ev eşyası ve parça yük konusunda şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Sigorta ve asansör hizmetimizle eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

Beşiktaş Ofis Taşıma

Ofis Taşımayı ev taşımadan farklı olarak ele alan Detay Nakliyat, bu alanda tamamen donanımlı ve eğitimli bir kadro ile sizlere Tüm Beşiktaş de Ofis Taşıma hizmet vermektedir.

Beşiktaş Eşya Depolama

Beşiktaş da eşyalarınızı ambalajlayarak depolamak üzere taşıyoruz. Rutubet ve diğer zararlara karşı korunan depolarımız da eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

FİYAT TEKLİF FORMU

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

Beşiktaş’ta en iyi taşımacılık firması olarak, paketlemeden kuruluma dek her aşamada özenli çalışma sunuyoruz. Evden eve nakliye hizmetleri dahilinde;

 • Yeni nesil ambalajlar ile eşya toplama/ paketleme seçenekleri sunuyoruz.
 • Nakliye hizmeti ve alacağınız ek hizmetlere göre; asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, montaj ve demontaj ile transfer seçenekleri kapsanmaktadır.

Beşiktaş evden eve nakliyat çözümlerinde, depolama faaliyetleri de sunulur. Uzun süreli şehir dışı veya yurt dışı programlarınızda eşyalarınızı güvende tutabilir, farklı büyüklüklerde ve hacimde dizayn edilen depolarımızda, eşyalarınızı sigortalı şekilde koruyabilirsiniz.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Avantajlarımız

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliyat öncesi eşyalarınızın ekspertizi firmamızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Model Araçlar

Yeni Model Araçlar

Büyük ve küçük tip tüm araçlarımızın hepsi yeni model, kapalı çelik kasalı ve iç kısımları ahşap kaplamalıdır.

Sağlam Ambalajlama

Sağlam Ambalajlama

Yeni nesil havalı naylon, kraft kağıt ve kaliteli streç malzemeler ile çağdaş bir şekilde ambalajlama sunulmaktadır.

Deneyimli Personel

Deneyimli Personel

Firmamızda çalışan tüm ekibimiz en az bu sektörde 5 yıl çalışmış ve yüzlerce taşınma deneyimine sahiptir.

Nakliyat Sözleşmesi

Nakliyat Sözleşmesi

Taşınacak eşyaların hepsi Detay Nakliyat güvencesi altında olup karşılıklı güvence olarak sözleşme yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat da eşyalarınız 50.000 TL’ye kadar anlaşmalı sigorta şirketimizin güvencesi altına alınmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

 • Sözleştiğimiz günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve devamlı personelimizle geliyoruz,

 • Eşya türüne uygun, rutubetten, nemden ve darbelerden koruyucu şekil de ambalaj yapıyoruz,

 • Nakliyat veya depolama sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size güvence veriyoruz.

 • Eşyalarınızı depolanmak üzere yada nakliyatı yapılmak üzere gerekirse asansör de kullanarak araçlarımıza yüklüyoruz ve taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Beşiktaş evden eve nakliyat firmaları arasında hem fiyat avantajları hem nitelikli hizmet sunumlarımız ile tercih ediliyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, her biri işinin ehli personellerimiz ile tüm nakliye işlemlerinizde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Evden eve sigortalı nakliyat fiyatları, yaşam alanlarınızda kullandığınız eşyalara bağlı olarak belirlenir. Mobilyalar, beyaz eşyalar, değerli eşyalar ve genel kullanım gereçlerinin miktarlarına, oda ve kat sayısına bağlı olarak fiyat belirlenir. Beşiktaş’tan hangi ilçeye veya şehre taşınacağınıza bağlı olarak, ortalama fiyatlar konusunda müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz bilirkişi servisimizden yararlanabilir, ikamet edeceğiniz alan için keşif ekibimizden fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliye Firmaları

İstanbul ve şehirlerarası nakliyat hizmetleri ile evden eve çözümler sunuyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyatfirmaları arasında, lider olarak sektöre yenilik katan çalışmalar sunuyoruz. Nem ve dış etkenlerden hasar almaması için eşyalarınızı özenle paketliyor, sarsılma önleyici araç içi tasarımlarımız ile geniş hacimler sunuyoruz.

İster tek oda taşımacılık ister komple ve parsiyel taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilir, ofis taşımacılığı dahilinde sektörel yerleştirme işlemlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları Nelerdir?

Ev ve işyeri taşımacılığında profesyonel çözümlerimiz ile faaliyet gösteriyoruz. Nakliye hizmeti ve ek hizmetler dahilinde;

 • Eşyalarınızı özelliklerine göre hasar almayacak şekilde paketliyoruz. Her bir eşyayı, yeni nesil havalı naylon ve kraft kağıtlar ile niteliğine göre sarıp sarmalıyoruz.
 • Araçlara yükleme esnasında, bina yapısına göre isterseniz asansörlü taşımacılıktan yararlanabilirsiniz
 • Demontesi yapılacak mobilya ve elektroniklerinizi uzman çalışanlarımız demontaj eder ve araçlara yüklenir
 • Transfer noktasına hassasiyet ile taşınır
 • Yine apartman ve evin yapısına göre asansörlü veya asansörsüz olarak eşyalar araçtan indirilir
 • Dekorasyon tercihinize göre büyük eşyalar odalarınıza yerleştirilir, beyaz eşya ve mobilya montajları yapılır

Eviniz kullanıma hazır halde size teslim edilir. Sigortalı nakliye hizmetinden yararlanmış iseniz birlikte son kontroller yapılır ve şayet hasar varsa firmamız tarafından karşılanır ve anahtarınız teslim edilir.

Beşiktaş Profesyonel Ev Taşıma Firmaları

İster İstanbul ilçeleri arasında ister Türkiye’nin herhangi bir şehrine taşının, daima yanınızdayız. Güvenilir ve profesyonel hizmet kalitesi ile evinizi en uygun fiyatlarla taşıyoruz. Yenilenmiş araç filomuz ve alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile memnuniyetinizi sağlıyoruz.

İstanbul Beşiktaş ve tüm bölgelerde işyeri taşımacılık ve evden eve taşımacılık hizmetleri ile firma kalitemizden hemen yararlanabilirsiniz. Fiyat bilgisi, ücretsiz keşif ve nakliye randevusu oluşturmak için 0216 706 3007 veya 0532 491 6599 telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Konforlu taşımacılık hizmetleri dahilinde, paketlemeden yüklemeye ve transferden kuruluma dek her aşamada memnun kalacaksınız. En hızlı sürede nakliye, yerleşim ve cazip fiyat seçenekleri ile tavsiye edilen firmalar arasındayız. Kısa süreli veya uzun süreli depolama ihtiyaçlarınızda da istediğiniz hacimlerde depo kiralama hizmetleri ile paketlemesinden nakliyesine dek eksiksiz hizmetler sunuyoruz.

S.S.S

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Beşiktaş ve İstanbul tüm bölgelerde nakliye fiyatları, konumlara, eşya hacmine, sigortalı veya asansörlü taşıma hizmetlerine göre belirlenir.

Beşiktaş Nakliyat Hizmetleriniz Nelerdir?

Ev ve ofis taşımacılığı, şehirlerarası taşımacılık, depolama ve nakliyat hizmetleri sunuyoruz.

Beşiktaş Evden Eve Taşıma Hizmeti Ne Kadar Sürmektedir?

Eşya paketleme, montaj ve demontaj, transfer mesafesi ve eşyaların miktar/ hacmine bağlı olarak süre belirlemesi yapılır. Genellikle aynı gün içinde tamamlanır.