İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası nakliyatta, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Şehirler Arası Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

İstanbul Şehirler Arası Nakliyatta, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Şehirler Arası Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

Şehirler Arası Taşımacılık

Uygun Şehirlerarası nakliyat fiyatlarımızla, tam ve parça yük taşıma hizmeti vermekteyiz. Sigorta ve asansör hizmetimizle eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmaktadır. Mobilya ve beyaz eşyalarınız kurularak teslim edilmektedir.

Uygun Şehirlerarası Nakliyat

Yüke ve mesafeye uygun yeni model araçlarla şehirlerarası nakliyat yapıyoruz. Sözleştiğimiz gün ve saatte kendi firmamıza ait araçlar ve elemanlarla gelerek eşyalarınızı ambalajlayarak yükleriz ve gideceği adrese güvenli bir şekilde taşırız.

Ambalajlı Şehirlerarası Nakliyat

Ev eşyalarınızı dikkatle ambalajlayarak şehirlerarası taşımak üzere araçlarımıza yüklüyoruz. Tüm zararlara karşı sigortalı şekilde taşıyoruz. Teslim edeceğimiz şehir de tüm eşyalarınızın kurulumunu yaparak şehirler arası nakliyat işlemini bitiriyoruz.

FİYAT TEKLİF FORMU

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

 • Fatma Üstünsöz

  5-6 kez taşınıp hiç bir nakliyatçıdan memnun kalamamıştım. İlk defa tam anlamıyla hizmetlerinden memnun kaldığım bir nakliyatçı denk geldi. Ortaklar nakliyat ekip olarak çok uyımluydular . Sürekli birlikte çalıştıkları çok belliydi. Hem hızlıydılar hem de dikkatliydiler. İşlerine hakimlerdi. Hiç kırıp dökmediler. Detay nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. 

 • Sibel Demir

  Şimdiye kadar karşılaştığımız nakliye firmalarıyla kıyaslanamayacak kadar iş disiplinine sahip, saygın, süratli ve titiz bir çalışma yürüttüler. Montaj konusunda gayet yetkin oldukları için hiçbir mobilya yada beyaz eşya konusunda zorlanmadan yerleşimi yaptılar. Herkese tavsiyemizdir.

 • MELTEM YILMAZLAR

  Geç saatte olsa da ilgilendiler geldiler eşyaları gördüler fiyatta anlaştık, yardımcı oldu kendisi. Sabah dediği saatte 1 dk bile gecikmeden geldi ekibi ile, Eşyaları çok güzel paketlediler, hızlıca evi boşaltıp araca yüklediler, şimdi yeni evde yine anlaştığımız saatte buluşup yerleştirmeye başladık. (şöyle söyleyimki adamlar tezgahın üstünde bırakmak için açıkta kalan boş şişe ve kavonozları, suları dahi paketlemişlerdi.

 • OZGE Ozsarac

  Son derece ilgili ve iş sureclerine hakim yetkilileri sayesinde sorunsuz bir tasinma gerceklestirdik. Kullanilan malzemelerin yuksek kalitede, daha once hic kullanilmamis olmasi ve paketleme sekilleri firmaya guvenimizi arttirdi. Dogru tercih yaptigimizi dusunuyor ve kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • ASLI KARADENİZ YILMAZ

  Çok teşekkür ederim beni büyük bir yükten kurtardınız.

Avantajlarımız

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliyat öncesi eşyalarınızın ekspertizi firmamızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Model Araçlar

Yeni Model Araçlar

Büyük ve küçük tip tüm araçlarımızın hepsi yeni model, kapalı çelik kasalı ve iç kısımları ahşap kaplamalıdır.

Sağlam Ambalajlama

Sağlam Ambalajlama

Yeni nesil havalı naylon, kraft kağıt ve kaliteli streç malzemeler ile çağdaş bir şekilde ambalajlama sunulmaktadır.

Deneyimli Personel

Deneyimli Personel

Firmamızda çalışan tüm ekibimiz en az bu sektörde 5 yıl çalışmış ve yüzlerce taşınma deneyimine sahiptir.

Nakliyat Sözleşmesi

Nakliyat Sözleşmesi

Taşınacak eşyaların hepsi Detay Nakliyat güvencesi altında olup karşılıklı güvence olarak sözleşme yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Şehirler arası taşınmalarda eşyalarınız 50.000 TL’ye kadar anlaşmalı sigorta şirketimizin güvencesi altına alınmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

 • Sözleştiğimiz günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve devamlı personelimizle geliyoruz,
 • Eşya türüne uygun, rutubetten, nemden ve darbelerden koruyucu şekil de ambalaj yapıyoruz,
 • Şehirlerarası Nakliyat sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size güvence veriyoruz.
 • Eşyalarınızı yeni adresinize üzere yada nakliyatı yapılmak üzere gerekirse asansör de kullanarak araçlarımıza yüklüyoruz ve taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Site Performans Çalışması Mimoza Bilişim Tarafından Yapılıyor