PENDİK EVDEN EVE NAKLİYAT


Pendik Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Pendik de Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik de kararlaştırdığımız gün ve saatte kendi firmamıza ait araçlar ve elemanlarla gelerek eşyalarınızı ambalajlayarak yükleriz ve gideceği adrese güvenli bir şekilde taşırız.

Pendik Şehirlerarası Nakliyat

Pendik Firmamız tam ev eşyası ve parça yük konusunda şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Sigorta ve asansör hizmetimizle eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

Pendik Ofis Taşıma

Ofis Taşımayı ev taşımadan farklı olarak ele alan Detay Nakliyat, bu alanda tamamen donanımlı ve eğitimli bir kadro ile sizlere Tüm Pendik de Ofis Taşıma hizmet vermektedir.

Maltepe Eşya Depolama

Pendik de eşyalarınızı ambalajlayarak depolamak üzere taşıyoruz. Rutubet ve diğer zararlara karşı korunan depolarımız da eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

FİYAT TEKLİF FORMU

Pendik Evden Eve Nakliyat Neleri Kapsar?

İstanbul evden eve nakliye işlemlerinde; ambalaj, paketleme, depolama, montaj ve demontaj hizmetlerini eksiksiz olarak sağlıyoruz. Ayrıca sigortalı taşımacılık kapsamında, eşyalarınız zarar görmeden nakliye edilir.

Şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası nakliye işlemlerinde, Türkiye’nin köklü firması olarak profesyonellik sunuyoruz. Araç filomuz farklı iç hacimleriyle her büyüklükte alanın kusursuz şekilde taşınmasına olanak sağlar.

Pendik evden eve nakliyat firması olarak ofis taşımacılık, fuar taşımacılığı, sektörel taşımacılık gibi hizmetler sunuyoruz. Alanında uzman kadro ve sağla ambalaj teknikleri ile tüm eşyalarınızı nakliye ediyoruz.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul sigortalı nakliyat firması olarak, söz verdiğimiz gün ve tarihte eşyalarınızı olduğu yerden alıyor ve en uygun fiyatlarla, yeni alanınıza kurulum ediyoruz. Montaj ekibimiz, deneyimli personellerden oluşmaktadır. Tesisat bağlantı, mobilya kurulum, de- monte ve montaj işlemlerinde nitelikli iş sunumları ile tüm ekibimizden memnun kalacaksınız.

Pendik evden eve nakliyat işlemlerinde, Türkiye’nin tercih ettiği marka olarak yeni model araçlarla hizmet sunuyoruz. Şehir içi ve şehir dışı fiyat tarifeleri için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir ve mesafe hesaplama yöntemiyle, ekonomik fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Avantajlarımız

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliyat öncesi eşyalarınızın ekspertizi firmamızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Model Araçlar

Yeni Model Araçlar

Büyük ve küçük tip tüm araçlarımızın hepsi yeni model, kapalı çelik kasalı ve iç kısımları ahşap kaplamalıdır.

Sağlam Ambalajlama

Sağlam Ambalajlama

Yeni nesil havalı naylon, kraft kağıt ve kaliteli streç malzemeler ile çağdaş bir şekilde ambalajlama sunulmaktadır.

Deneyimli Personel

Deneyimli Personel

Firmamızda çalışan tüm ekibimiz en az bu sektörde 5 yıl çalışmış ve yüzlerce taşınma deneyimine sahiptir.

Nakliyat Sözleşmesi

Nakliyat Sözleşmesi

Taşınacak eşyaların hepsi Detay Nakliyat güvencesi altında olup karşılıklı güvence olarak sözleşme yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat da eşyalarınız 50.000 TL’ye kadar anlaşmalı sigorta şirketimizin güvencesi altına alınmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Sözleştiğimiz günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve devamlı personelimizle geliyoruz,

  • Eşya türüne uygun, rutubetten, nemden ve darbelerden koruyucu şekil de ambalaj yapıyoruz,

  • Nakliyat veya depolama sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size güvence veriyoruz.

  • Eşyalarınızı depolanmak üzere yada nakliyatı yapılmak üzere gerekirse asansör de kullanarak araçlarımıza yüklüyoruz ve taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Pendik Evden Eve Nakliye Firmaları

İstanbul evden eve taşımacılık firmaları arasında en avantajlı fiyatlar ve deneyimli kadro ile fark yaratıyoruz. İstanbul ve Pendik evden eve nakliyat firması olarak, ofis taşımacılığı ve ev taşımacılığında, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul Pendik ev taşıma firmanız Detay nakliyat Pendik ev taşıma firmaları arasında her zaman en iyi kaliteyi sunuyor.

Eşyalarınıza gösterdiğimiz hassasiyet ile ürünlere uygun ambalajlama teknikleri ile profesyonel ekipmanlar kullanıyoruz. Depolama hizmetlerinde de eşyalarınızın; darbe, nem, kötü kotular, sıcaklık, güneş ışığı veya rutubet gibi etkilere maruz kalmaması adına ideal depolama alanlarımızda güvenle koruyoruz. İstanbul nakliyat firmaları arasında, paketlemeden yüklemeye dek profesyonel iş sunumumuzla size özel hizmetler sunuyoruz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

Türkiye’nin tüm bölge ve şehirlerine sunduğumuz nakliye çözümleri ile her nitelikte ve ebatta eşyalarınızı taşıyoruz. Pendik evden eve nakliyat firması olarak detaylı ve özenli sunumlarımızdan, en cazip fiyatavantajları ile yararlanabilirsiniz. Nakliyat aşamalarında;

  • Eşyalarınızı türlerine uygun ambalajlar ile paketliyoruz. Sizin hiç yorulmanıza gerek olmadan, tüm eşyalarınızı uygun biçimde ambalajlıyoruz.
  • Yeni model ve iç tasarımında fonksiyonel taşıma modüllerine uygun araçlarımıza yükleme yapıyoruz.
  • Yeni ikamet edeceğiniz alana nakliye sürecinde, eşyalarınız zarar görmeden taşıma sağlanır.
  • Eşyalarınızı yeni yaşam alanınıza taşıyoruz ve ambalajlarından çıkararak, istediğiniz biçimde evinize yerleştiriyoruz
  • Elektronik eşya bağlantıları ve tesisat montajları için ustalarımız iş başındadır
  • Mobilya montajları ve tüm eşyaların kurulumu, tarafımızca sağlanmaktadır

Sigortalı ve sigortasız nakliye seçenekleri ile ister işyeri ister ev taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Pendik Profesyonel Ev Taşıma

Pendik ve İstanbul’un tüm bölgelerinden faaliyet gösteren firmamız, profesyonel ev taşımacılığı hizmetleri sunar. İstanbul nakliye hizmetlerimiz dahilinde, sigortalı taşımacılık hizmetleriyle oluşabilecek tüm hasarı karşılamak üzere sözleşme sağlıyoruz.

Asansörlü taşımacılık hizmetleri dahilinde nakliye edilecek binanın yapısına ve kat sayısına göre özel çözümler sunuyoruz. Alanında uzman kadro, ekonomik fiyatlar ve güvenli taşımacılık hizmetleri ile yılların deneyimini sunuyoruz. İster İstanbul içi ister Türkiye içi taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilir, ev ya da iş yerinizi kusursuz şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Montaj ekibimiz profesyonel iş sunumları ile sağlam ve hızlı kurulum hizmeti sunar. Eksiksiz nakliye işlemlerinin yanı sıra depolama hizmetlerimizden de yararlanabilir, yurt dışı seyahatlerinizde veya uzun süreli depo ihtiyaçlarınızda, eşyalarınızın güvenle korunmasını sağlayabilirsiniz.

S.S.S

Pendik Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Taşınacak eşyaların miktarına ve nakliye edilecek mesafeye göre fiyat hesaplaması yapılır. Nakliyat fiyatları; ambalajlama, kurulum, sigorta gibi farklı unsurlara göre farklılık gösterir.

Pendik Nakliyat Hizmetleriniz Nelerdir?

Pendik nakliyat firması olarak; paketlemeden yüklemeye, taşımacılıktan kuruluma dek eksiksiz hizmetler sunuyoruz.

Pendik Evden Eve Taşıma Hizmeti Ne Kadar Sürmektedir?

Taşınacak alandaki eşyaların hacmine, yerleşilecek mesafeye ve eşya miktarına bağlı olarak süre değişir. Ancak genellikle aynı gün içinde taşıma ve yerleşme tamamlanır.