Eşya Depolama

EŞYA DEPOLAMA

Günümüzde birçok kişi ev sahibi olmadığı için kiralık evlerde oturmakta ve yaşamlarına kiraladıkları evlerde devam etmektedir. Ancak bazı durumlarda insanlar çeşitli nedenlerden dolayı oturdukları evlerden çıkmak ve başka bir eve taşınmak durumunda kalabilirler. Ayrıca yeni bir ev alındığında da mevcut durumda oturulan evden çıkarak yeni alınan eve taşınılması gerekebilir.

Bu süreç bazen kişileri hiç zorlamadan kısa sürede ve zahmetsiz bir şekilde tamamlanırken, bazen ise kişiler yeni taşınacakları evlere taşınmadan uzun bir süre önce oturdukları evlerden çıkmaları gerekebilir. Bu durumda evde ki eşyaların nereye taşınacağı ve nerede bekletileceği büyük bir sorundur. Pek çok kişi bu durumda anne ve baba gibi yakınlarının evlerine eşyaları götürerek eşyalarının orda bekletilmesini sağlar.

Ancak bu süreç yine kişilerin yer ve kullanım gibi önemli sorunlar çıkarmasına neden olabilir. Günümüzde bu konuda hizmet veren profesyonel firmalar bulunuyor. Eşya depolama konusunda uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamızdan destek alarak eşyaların profesyonel bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Eşyası depolama konusu çok ciddi bir iştir, oldukça büyük titizlik ve özveri gerektirir. En önemlisi de bu konuda hizmet alınan firmaya güven duyulması gerekir. Her insan için çaba harcanarak ve belirli bir ücret ödenerek alınan eşyalar mutlaka çok önemlidir, hiç kimse önem verdiği eşyalarının başına bir şey gelmesini istemez. Bu nedenle eşya depolama konusunda hizmet alınacak firmaya mutlaka ama mutlaka güvenmek gerekir.

Bunun için de bu konuda hizmet alınacağı zaman ayrıntılı bir şekilde araştırma yapmak ve ondan sonra hizmet alınacak firmayı tercih etmek gerekir. Eşyalarınızın depolanması için bu sektörde uzun yıllardan bu yana hizmet veren Tuzcuoğlu Nakliyat olarak ev ya da iş adreslerinden özel araçlarla gelip, güvenli bir şekilde eşyalarınızı alır ve kendi bünyemizde ki depolarımıza alarak depolayabiliriz.

Böylece belirli bir süre herhangi bir yerde bekletilmesi gereken eşyalar ihtiyacınız kadar firmamızın depolarında güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Sonrasında ise istediğiniz zaman eşyalarınız istediğiniz adrese teslim edilir.

  • Eşyanın doğasına uygun ambalaj yapılması (depolanmış eşyalarınıza uygulanacak bu ambalaj, rutubet ve nemden koruyucu içeriktedir)
  • Depolanmasını istediğiniz eşyaların nakliyesi
  • Eşyalarınızın firmamıza ait depolarda saklanması.
  • Depolarımızın, eşya depolama koşullarına uygun bir halde kalmaları için bakımları sürekli bir şekilde yapılması. Depolanan ev eşyaları düzenli aralıklarla havalandırılır
  • Tüm Depolar ve içerisinde bulunan eşyalarınız sigorta yapılır

Tüm bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için, firmamızla irtibata geçmiş ve bir kira sözleşmesi imzalamış olmanız yeterlidir

Eşya Depolama İstanbul da en iyi firma Detay Nakliyat