Ambalajlama

Evden Eve Nakliyat Paketleme

Evden Eve Nakliyat Paketleme nakliye işlerinizde bizim işimiz. Detay Nakliyat evden eve nakliyat eşya ambalajlama işini en iyi yapan nakliye firması. İstanbul evden eve nakliyat firması Detay Nakliyat bunu yılların tecrübesi ile yapıyor. Eşyalarınızın ambalajlanması karton koli, karton fıçı, hava kabarcıklı naylon, koli bandı ile yapılır. KALİTELİ AMBALAJLAMA MALZEMELERİ MÜŞTERİNİN TERCİHİNE GÖRE DEĞİŞİYOR.

Her ekibimizde montör elemanları bulunmakta. Detay Nakliyat işini hassasiyet ile yapar. Mobilyalarınız uzman mobilyacılarımız tarafından demonte edildikten sonra işinin ehli paketleyicilerimiz tarafından “patlayan lastik” halk arasında “pat pat” adı verilen ambalaj malzemesi ile sarılır. Koli bandı ile bantlanır ve sürtünme (dolayısıyla aşınma, çizilme, boya döküntüsü vb.) ortadan kaldırılır.

Evden Eve Nakliyat Paketleme
Evden Eve Nakliyat Paketleme

Evden Eve Nakliyat Paketlemede Beyaz Eşyalar

Dış yapısı hassas olan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, termosifon, dogalgaz sobası, şohben gibi eşyalar küçük darbe alsalar dahi iz ve ezilme yaparak kötü görüntü oluşturmaktadırlar. Bu tip eşyalarınızın “ambalaj battaniyesi” adı verilen keçe kumaşlara sarılarak darbede zarar görmesi engellenmiş olur.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (bolonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır. Koltuk , vitrin , piyano ve diğer hacimli eşyalar havalı naylonla muhafaza edilir. Askı ile taşınabilecek olan giysiler özel yapılmış askılı karton kutulara yerleştirilerek güvenli taşıma ortamı sağlanır. Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır. Mermer, büyük cam ve ayna için özel tahta kafes imalatı, antika eşyalar içinde özel bir paketleme yapılmaktadır.

Yıllardır verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetini sizlerle devam etmeyi ve daha ileriye ve daha kaliteli bir seviyeye taşımak istiyoruz.

İstanbul giriş ve çıkışlarda nakliye hizmeti veren firmamız ayrıca tüm Türkiye içinde hizmette vermektedir.