KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT


Kadıköy Evden eve nakliyat hizmetlerimiz de, Ambalajdan Yüklemeye, Taşımadan Montaj ve Demontaja Kadar 1. Sınıf Nakliyat İçin Detay Nakliyat Hizmetinizdedir. Kadıköy de Uygun Fiyatlarla Problemsiz Bir Şekil de Taşınmak İçin Şimdi Bize Ulaşın.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy de kararlaştırdığımız gün ve saatte kendi firmamıza ait araçlar ve elemanlarla gelerek eşyalarınızı ambalajlayarak yükleriz ve gideceği adrese güvenli bir şekilde taşırız.

Kadıköy Şehirlerarası Nakliyat

Kadıköy Firmamız tam ev eşyası ve parça yük konusunda şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Sigorta ve asansör hizmetimizle eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınmaktadır.

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy Taşımayı ev taşımadan farklı olarak ele alan Detay Nakliyat, bu alanda tamamen donanımlı ve eğitimli bir kadro ile sizlere Tüm Şile de Ofis Taşıma hizmet vermektedir.

Kadıköy Eşya Depolama

Kadıköy de eşyalarınızı ambalajlayarak depolamak üzere taşıyoruz. Rutubet ve diğer zararlara karşı korunan depolarımız da eşyalarınızı muhafaza ediyoruz.

FİYAT TEKLİF FORMU

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Asansörlü

İstanbul’un her bölgesinden tüm Türkiye’ye nakliyat hizmetleri ile Detay Evden Eve Nakliyat kalitesini yaşayabilirsiniz.

Profesyonel taşımacılık, eşya depolama, toptan ve parsiyel taşımacılık hizmetleri ile en kısa sürede nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Sağlam kadro ve alanında uzman montaj ekibimiz ile eşyalarınız zarar görmeden taşınır, yerleştirilir.

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri dahilinde, sigortalı ve asansörlü taşımacılık alternatifleri sunuyoruz. Taşınacağınız veya ikamette olduğunuz apartmanın yapısına ve eşyalarınızın hacmine göre asansörlü araçlarımızdan ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Avantajlarımız

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz Ekspertiz

Nakliyat öncesi eşyalarınızın ekspertizi firmamızca ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yeni Model Araçlar

Yeni Model Araçlar

Büyük ve küçük tip tüm araçlarımızın hepsi yeni model, kapalı çelik kasalı ve iç kısımları ahşap kaplamalıdır.

Sağlam Ambalajlama

Sağlam Ambalajlama

Yeni nesil havalı naylon, kraft kağıt ve kaliteli streç malzemeler ile çağdaş bir şekilde ambalajlama sunulmaktadır.

Deneyimli Personel

Deneyimli Personel

Firmamızda çalışan tüm ekibimiz en az bu sektörde 5 yıl çalışmış ve yüzlerce taşınma deneyimine sahiptir.

Nakliyat Sözleşmesi

Nakliyat Sözleşmesi

Taşınacak eşyaların hepsi Detay Nakliyat güvencesi altında olup karşılıklı güvence olarak sözleşme yapılmaktadır.

Sigortalı Nakliyat

Sigortalı Nakliyat

Evden eve nakliyat da eşyalarınız 50.000 TL’ye kadar anlaşmalı sigorta şirketimizin güvencesi altına alınmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz?

  • Sözleştiğimiz günde ve saatte kesinlikle kendi firmamıza ait araçlarımızla ve devamlı personelimizle geliyoruz,

  • Eşya türüne uygun, rutubetten, nemden ve darbelerden koruyucu şekil de ambalaj yapıyoruz,

  • Nakliyat veya depolama sözleşmesini imzalayarak oluşabilecek olan tüm hasarı karşılamak konusunda size güvence veriyoruz.

  • Eşyalarınızı depolanmak üzere yada nakliyatı yapılmak üzere gerekirse asansör de kullanarak araçlarımıza yüklüyoruz ve taşınma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ofis taşıma, eşya depolama, şehirlerarası nakliyat ve evden eve nakliyat hizmetlerimizden en uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. İstanbul sigortalı nakliyat, asansörlü nakliyat veya depolama seçeneklerine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Eşyalarınızın genel ebatları, oda sayısı ve beyaz eşya- mobilya özellikleri, demontaj ve montaj seçeneklerine göre fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat fiyatları; her iki konum arasındaki transfer mesafesi, binaların kat sayısı ve genel özellikleri, sigorta, ambalaj ve paketleme servisi gibi ek seçeneklere göre belirlenir.

Kadıköy Evden Eve Nakliye Firmaları

İstanbul nakliye firması olarak işinde uzman çalışanlarımız, bu sektörde uzun yıllar çalışmış kişilerden oluşmaktadır. Hem montaj ekibimiz hem tesisat ustalarımız ile elektronik ve beyaz eşya bağlantılarınız, kullanıma hazır şekilde teslim edilir. Yatak odası, çocuk odası, salon ve oturma odası gibi tüm mobilyalarınız montajları eksiksiz şekilde yapılarak teslim edilir.

Kadıköy evden eve taşımacılık hizmetlerinde anahtar teslim konforu sağlıyoruz. Yoğun iş temponuz veya farklı nedenlere bağlı olarak eşya toplamaya zamanınız yoksa bile paketleme hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hasarsız taşımacılık ile evden eve nakliye işlemlerinde, daima müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Aşamaları

İstanbul ve Türkiye’nin güvendiği marka olarak Detay Nakliye hizmetleriyle her aşamada özen sunuyoruz. Nem, ısı ve ışık, koku ve tüm dış etkilerden zarar görmemesi için yeni nesil ambalaj teknikleri kullanarak eşyalarınızı paketliyoruz. Nakliye işlemlerimizde;

  • Ücretsiz eksper servisi
  • Paketleme ve yükleme
  • Demonte hizmetleri ve transfer sağlıyoruz
  • Taşındığınız ev veya işyerine tüm eşyalarınızı güvenle indiriyor, yerleştiriyoruz
  • Evinizi kullanıma hazır hale getirmek için kurulumlar ve tesisat bağlantılarını ustalarımız sağlıyor

Kadıköy evden eve nakliyat işlemlerinde, değerli eşyalarınızın zarar görmemesi için itinayla çalışıyoruz. Ancak aramızda yapacağımız sözleşme ile herhangi bir olası hasarda, firmamız sigortalı taşımacılık kapsamında tüm hasarı karşılamaktadır.

Kadıköy Profesyonel Ev Taşıma

Profesyonel nakliye hizmetleri ve depolama işlemleri ile istediğiniz süre boyunca eşyalarınızı güvende tutabilirsiniz. Hem yeni model araçlarımız iç hacimleri ve eşya taşımaya uygun modüler yapılarıyla tasarlanmış olup hem depolarımız, eşyalarınızın hacmine göre farklı büyüklüklerde dizayn edilmiştir.

İstanbul ofis taşımacılığı ve ev taşımacılık hizmetlerinde, hızlı ve konforlu işlemlerimiz ile kaliteli hizmet deneyiminden yararlanabilirsiniz. Fiyat hesaplaması, ek hizmetler ve tüm konularda detaylı bilgi edinmek, randevu oluşturmak için bizlere 0216 706 30 07 ve 0532 491 65 99 telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Detaylı çalışma ve profesyonel kalite için tüm Türkiye’ye hizmet veriyoruz.

S.S.S

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Asansör Fiyata Dahil mi?

Asansörlü taşımacılık, isteğe göre dahil edilir ve fiyat belirlemesi yapılır. Asansör, nakliye fiyatlarına dahil değildir.

Kadıköy Nakliyat Hizmetleriniz Nelerdir?

Ev ve ofis taşımacılığı, sigortalı taşımacılık, ambalaj ve paketleme, nakliye, montaj ve demontaj hizmetleri ile depolama seçenekleri bulunuyor.

Kadıköy Evden Eve Taşıma Hizmeti Ne Kadar Sürmektedir?

Kadıköy içi, şehir içi veya yurt içi taşımacılık seçeneklerine göre süre belirlemesi yapılır. Ortalama aynı gün içinde nakliye ve yerleştirme sağlanır ancak durumlara göre farklılık gösterilebilir.